Kontakt afdeling

Ledelsen


Claus Tingstrøm
Landedirektør
30251165
claus@tingstrom.dk

 


Henrik A. Christensen
Direktør for kundetilfredshed og udvikling
40180024
henrik@cheval-blanc.dk

 

Økonomi


Adas Lumbe
Økonomichef
31468727
adas@cheval-blanc.dk
Ansvarsområde:
Økonomi, rapportering, finans

 

 


Vilma Adser
Økonomi
31214227
vad@cheval-blanc.dk
Ansvarsområde:
Økonomi, rapportering, finans

Salg


Martin Damby
Salgsdirektør
24787601
mad@cheval-blanc.dk
Ansvarsområde:
Salg


Anita Ebbesen
Salgschef
28603620
anita@cheval-blanc.dk
Ansvarsområde:
Salg


Kontakt afdeling
Regnskab og løn: regnskab@cheval-blanc.dk
Salg: frokost@cheval-blanc.dk
Job: job@cheval-blanc.dk

HR, Kvalitet og Drift


Camilla Højrup
HR Chef
21470669
cah@cheval-blanc.dk
Ansvarsområde:
HR, uddannelse, rekruttering og personalejura

chris_nielsen
Chris Nielsen
Kvalitets- og indkøbschef
20142499
cni@cheval-blanc.dk
Ansvarsområde:
Indkøb, kvalitet, sikkerhed og miljø

JQ_billede
Julie M. Qvistgaard
Forretningsudvikler (på barsel)
31468711
julie@cheval-blanc.dk
Ansvarsområder:
Udvikling, økologi, bæredygtighed, trendspotting mm.
På barsel til 24. september 2018.


Inge Rytter
Kundechef
40285289
iry@cheval-blanc.dk
Ansvarsområde:
Kundechef Jylland/Fyn


Niels-Jørren Ørgaard
Kundechef
26326054
njo@cheval-blanc.dk
Ansvarsområde:
Kundechef Jylland


Niels-Erik Torp
Kundechef
27870052
niels-erik@cheval-blanc.dk
Kundechef Sjælland


Tina Lindberg Faurby
Kundechef
26326052
tina@cheval-blanc.dk
Kundechef Sjælland


Liv Deleuran-Skjold
Projektleder/barselsvikar
31557679
liv@cheval-blanc.dk
Ansvarsområder: Sundhed, økologi, bæredygtig bundlinje, marketing og uddannelse.