Salg

Claus Tingstrøm

Landedirektør
+4530251165
claus@cheval-blanc.dk

Anita Ebbesen

Salgschef
+4528603620
anita@cheval-blanc.dk

Økonomi

Adas Lumbe

Økonomichef
+4531468727
adas@cheval-blanc.dk
Ansvarsområder:
Økonomi,
rapportering og finans

Vilma Adser

Økonomi
+4531214227
vad@cheval-blanc.dk
Ansvarsområder:
Økonomi,
rapportering og finans

Ghias Jawad

Regnskabsassistent
+4520833430
gj@cheval-blanc.dk

Drift Vest

Inge Rytter

Driftchef Jylland
+4540285289
iry@cheval-blanc.dk
Ansvarsområder:
Jylland og Fyn

Niels-Jørren Ørgaard

Kundechef
+4526326054
njo@cheval-blanc.dk
Ansvarsområde:
Jylland

Drift Øst

Daniel Müller

Driftschef Sjælland
+4531796909
dm@cheval-blanc.dk
Ansvarsområde:
Sjælland

Paw Hay

Kundechef
+4531394226
pha@cheval-blanc.dk
Ansvarsområde:
Sjælland

Karin Bidstrup Olsen

Kundechef
+4540951052
karin@cheval-blanc.dk
Ansvarsområde:
Sjælland

Peter George

Kundechef
+4524653955
pg@cheval-blanc.dk
Ansvarsområde:
Sjælland

Tina Lindberg Faurby

Kundechef
+4526326052
tina@cheval-blanc.dk
Ansvarsområde:
Sjælland

Jesper Karsberg

Kundechef
+4539656199
jk@cheval-blanc.dk
Ansvarsområde:
Sjælland

HR

Aldona Zeberina-Zebera

HR medarbejder
+4531203653
alz@cheval-blanc.dk
Ansvarsområder:
HR og løn

Indkøb

Chris Nielsen

Kvalitets- og indkøbschef
+4520142499
cni@cheval-blanc.dk
Ansvarsområder:
Indkøb, kvalitet,
sikkerhed og miljø

Udvikling

Gry Bondebjerg

Udviklingschef
+4541818010
gb@cheval-blanc.dk
Ansvarsområder:
Ansvarlig for udvikling

Julie M. Qvistgaard

Forretningsudvikler
+4531468711
julie@cheval-blanc.dk
Ansvarsområder:
Udvikling, økologi,
bæredygtighed,
trendspotting mm.

Liv Deleuran-Skjold

Ernæring- og udviklingskonsulent
+4541104616
liv@cheval-blanc.dk
Ansvarsområder:
Sundhed, børnemad,
bæredygtighed og
uddannelse

SØG UOPFORDRET

Brug af cookies